Заварюємо каву правильно вдома
Обирайте свій спосіб заварювання та дивіться відео-інструкцію
Заварюємо каву в чашці
Чашка – це, мабуть, найбльш популярний спосіб заварювання кави. Чашка є в кожного. Для заварювання кави вам знадобиться: чашка, кухонні ваги, кава з помелом, як цукор, вода температури 95'.
Переглянути відео
Заварюємо каву в турці
Кава, зварена в турці, усім відома своєю ароматністю та плотною структурою. Напій в турці завжди виходить насиченим та щільним. Для заварювання кави вам знадобиться: правильна турка (джезва), кухонні ваги, кава з помелом "в пил", кухонна плитка.
Переглянути відео
Заварюємо каву у гейзерній кавоварці
Традиційний італійський спосіб заварювання кави допомогає повноцінно розкрити смак та аромат зерна. Для заварювання кави вам знадобиться: гейзерна кавоварка, кухонні ваги, кава з помелом "під гейзер", кухонна плитка.
Переглянути відео
Заварюємо каву у френч-пресі
Френч-прес – дуже зручна річ. Адже він дуже простий у використанні та дозволяє приготувати смачну каву для цілої компанії. Для заварювання кави вам знадобиться: френч-прес, кухонні ваги, кава з помелом "під френч-прес", вода температурою 95'.
Переглянути відео
І ще приємний бонус
Ось ви і навчилися правильним способам заварювання. Лишилося обрати праильну каву. Пропонуємо вам спробувати натуральну каву свіжої обсмажки від 25 Coffee Roasters. За промокодом %10% ви можете отримати знижку 10% на будь-яку позицію та безкоштовну доставку по всій Україні.
Автор відео-інструкцій
Анастасія Юрченко
Бренд-бариста
Сертифікована бариста SCA
(Specialty Coffee Association)
Автор відео-інструкцій
Анастасія Юрченко
Бренд-бариста
Сертифікована бариста SCA
(Specialty Coffee Association)
Made on
Tilda